ТОВ "АФ НПП АГРОМИР"

Вітрина

Насіння соняшнику Аврора АМ
2 800 ₴/посівна один Насіння соняшнику Аврора АМ
Спільні секції гібридизації
100 000 ₴/га Спільні секції гібридизації
Гібрид соняшника Беркана АМ нова
Хіт продажу
2 800 ₴/мішок Гібрид соняшника Беркана АМ нова
Соняшник Презент АМ від ТОВ "АФ НПП АГРОМИР"
Хіт продажу
2 100 ₴/мішок Соняшник Презент АМ від ТОВ "АФ НПП АГРОМИР"
Батьківські форми гібріда Аврора АМ
25 000 ₴/посівна один Батьківські форми гібріда Аврора АМКод: 21
Материнські форми гібріда Презент АМ
25 000 ₴/посівна один Материнські форми гібріда Презент АМКод: 22
Батьківські лінії гібрида Фурор
25 000 ₴/посівна один Батьківські лінії гібрида ФурорКод: 24
Материнські лінії гібриду Фараон АМ
36 000 ₴/посівна один Материнські лінії гібриду Фараон АМКод: 23
Батьківські компоненти гібріда Беркана нова
36 000 ₴/посівна один Батьківські компоненти гібріда Беркана новаКод: 25

Про компанію

  1. ТОВ "АФ НПП АГРОМИР", історія якого почалась ще у 2002 році, – підприємство, яке є виробником насіння соняшнику та внесено в Державний реєстр виробників насіння. Ми самі виробляємо насіння першого покоління на ділянках гібридизації.
  2. Також ми ведемо власну селекцію. У 2020 році всі чотири створені нами гібрида (ФУРОР, ПРЕЗЕНТ, АВРОРА – класична технологія виробництва, БЕРКАНА – технологія CLEARFIELD (під євролайтнинг) були внесені у державний реєстр сортів рослин, придатних до поширення в Україні. Ба більше, середня урожайність гібридів ТОВ «АФ НПП АГРОМИР» в мережі держсортостанцій по зоні лісостепу була вищою, ніж середня урожайність по цій зоні за попередні п’ять років у 2019 році на 37,8%, а у зверх несприятливому 2020 році на 36,6%. Іншими словами, урожайність наших гібридів підтвердила, що ми знаходимось на правильному шляху, і та попередня колосальна, напружена, зверх складна десятирічна селекційна робота почала приносити свої результати.
  3. У власності нашого підприємства є:
    - Капітальні складські приміщення загальною площею 3300 м2; 

- Свій сучасний насіннєвий завод з багатьма «ноу-хау» по мінімізації травмування насіння, який включає дві незалежні лінії по доведенню насіння до посівних кондицій, які дозволяють одночасно доробляти різний насіннєвий матеріал, а також виключають змішування. Загальний принцип очищення включає: розділення насіння по ширині - решетами (Петкус К - 527, Петкус К - 547, Петкус К - 531, СМ - 4, МС - 4,5; довжині - триєром Петкус К - 236; і щільності – пневмовібростолом ТОВ "Фадєєв – Агро" або сепаратором САД для невеликих партій насіння); 

- Лінія по протруюванню та пакуванню матеріалу - поточний протруювач ТОВ "Фадєєв - Агро", дозатор ТОВ НВП "Механотрон", мішкозашивочна лінія "Сведа";

- Фотосепаратор  (п’ятилоточний) компанії TAIXO (дозволяє розділити насіння по кольору). Ця унікальна по своїм властивостям машина дозволяє повністю видалити з насіннєвого материалу домішки, які відрізняються по кольору від основної культури, а в такій культурі, як соняшник - видалити неповністю обрушене (не повністю голозерне) насіння, яке неможливо видалити на пневмовібростолі або будь-яких інших насіннєочисних машинах.

Це обладнання дозволяє якісно підготувати власний насіннєвий матеріал цьому насіннєвому заводі. Крім, цього, ми також надаємо і послуги по очищенню насіннєвого материалу інших виробників.

Сподіваємось на взаємовигідне співробітництво.

Більш детальна інформація по телефонам:  050-401-95-04,  067-531-02-67.

Сайти:     https://agromir-ua. com https://agromir. in. ua         http://agromir-harkov. all. biz

З повагою, директор ТОВ «АФ НПП АГРОМИР» - Гостєв Євген Юрійович.