Спільні секції гібридизації

Спільні секції гібридизації від компанії ТОВ "АФ НПП АГРОМИР" - фото 1
100 000 ₴/га

Оплата

 Післяплата

Опис

ТОВ "АФ НПП АГРОМИР" ― є підприємством, яке внесено до Державного реєстру виробників насіння.

Ми займаємося виробництвом насіння тільки вітчизняної селекції.

У зв'язку з тим, що особливості вирощування насіння соняшнику не дозволяють виробляти різні гібриди в одному господарстві (необхідна просторова ізоляція одного гібрида від іншого на відстань не менше 1500 м, оскільки соняшник перехреснозапилюєма рослина запилюється бджолами і т. п. комахами, а допустити до перезапилення одного гібрида іншим ― значить мати неякісний насіннєвий матеріал), наше підприємство зацікавлене в спільному виробництві насіння на землях різних сільгосппідприємств за схемою 50 х 50. Тобто вирощуємо разом, а отриманий урожай ділимо навпіл.

Детальніше:

Витрати ТОВ "АФ НПП АГРОМИР"

  1. Надає господарству насіння батьківських форм;
  2. Оплачує ручні роботи, які необхідно проводити в період цвітіння соняшнику - видалення нетипових рослин, фертильних рослин материнської лінії і т. п.;
  3. Оплачує вивезення готового врожаю на завод ТОВ "АФ НПП АГРОМИР" в с. Сороківка Харківський район, Харківська область;
  4. Здійснює очищення, калібрування, протруєння та упаковку отриманого насіння;
  5. Здійснює сертифікацію реалізацію отриманого насіння.

Витрати сільгосппідприємства:

Всі послуги, безпосередньо пов'язані з польовими роботами (підготовка ділянки до посіву, посів, культивація, прибирання, внесення мінеральних добрив і отрутохімікатів тощо).

Дохід сільськогосподарського підприємства складається з ринкової вартості 50% отриманого в результаті доопрацювання сертифікованого насіння. Зазначену суму ми перераховуємо на розрахунковий рахунок сільгоспвиробника.

Приклад:

при отриманні в результаті вирощування и очищення 1 т насіння з 1 га, дохід сільгосппідприємства дорівнює ринковій вартості насіння 50% від 1т, тобто вартість 0,5т насіння, яка на даний момент складає 

160000 грн х 0,5 = 80000 грн з 1 га (що виходить з нашого прайс-листа). Не важко підрахувати, що вирощування насіння - справа доволі вигідна, оскільки для того, щоб отримати такий дохід при вирощуванні товарового соняшника необхідно отримати 50 ц/га, що в принципі нереально.

Однак при всій, здавалося б легкості, звертаємо Вашу увагу, що у разі Вашого бажання піти на співпрацю з нами, від Вас буде потрібно дві дуже важливі речі:

  1. ДОВІРА і ПОРЯДНІСТЬ.
  2. Насіннєва ділянку вимагає з Вашої сторони великих вкладень і уважності.

Сподіваємося на взаємовигідне співробітництво.

Характеристики

Види послуг
обробка землі
Спосіб оплати
на договірній основі
Тип послуги
безотвальная обробка грунту
Дивіться також